Avrupa Yakası, Beylikdüzü Travestileri

Travestilerin sorunsuz bir hayata sahip olmalarından dolayı, toplumla iç içe bir hayat sürdürdükleri de gözlemlenebilecek bir durumdur. İstanbul Avrupa Yakası içerisinde de travestilerin diğer insanlardan farklı bir yaşantıya sahip olmadan gündelik işlemlerini gerçekleştirebildikleri gözlemlenebilmektedir. Beylikdüzü travestileri böylelikle tam olarak amaçladıkları hayatlarına erişebilmeleri durumu ortaya çıkarak; istenilen durumun an be an ortaya çıkabileceği biçimde de yer alabilmektedir.

Bundan ötürü de toplum kurallarına da uymasından ötürü genel bir olumlu sonuç alabilmeleri durumu da ortaya çıkabilmektedir. Travestilerin yaşam biçimlerinin istedikleri yönde ilerlemesi aşamasında da gereken detayları da sağlayabilecek boyutta da varlık gösterebilmektedir.


Travestilerin İstanbul içerisinde var olan yaşam biçimleri genel bir biçimde yer almaktadır. Beylikdüzü travesti; iş hayatı, gündelik yaşam ve ev halinden ibaret olan yaşantısı herhangi bir farklılığın kısmen yaşandığı bir konumda da yer alabilmektedir. Gündelik hayatlarının geneli çalışma ortamı içerisinde geçecek olan trans bireylerin; ekonomik kazanç elde etmek adına zamanlarını bu yönde değerlendirebilecekleri görülebilecek olan bir durum olarak adlandırılabilecektir.

Travestilerin bulundukları işlere dayalı geniş bir çalışma durumu içerisinde yer alarak; başarılı bir pozisyonda bulunmalarına dayalı olarak hareket etmeleri aşamasında da genel bir destek sağlayabilecekleri bir durumla da karşı karşıya kalabilecekleri söz konusu olabilmektedir. Böylelikle de travestilerin istediklerini elde etmeleri konusunda maddi çıkarlarını gerçekleştirmeleri durumunu hayata geçirme konusunda da çalıştıkları söylenebilmektedir.


Travestilerin çalışma hayatlarından arta kalan zamanlarını gerek sosyal çevreleriyle değerlendirebilme gerekse de ev ortamında kendi istediklerini gerçekleştirebilmeleri durumu söz konusu olabilmektedir. Travesti Beylikdüzü içerisinde değerlendirilen bireylerin; böylelikle de standart olsa da kaliteli bir yaşam tarzını benimsemeleri durumu da aktif olarak gözlemlenebilmektedir. Travestilerin böylelikle de tam olarak isteyecekleri bir hayat içerisinde oldukları da ifade edilebilmektedir.

Tamamen kişisel zevkleri ve istekleri doğrultusunda hareket edecek olan travestilerin böylelikle de mükemmel bir ortam yaratarak; kusursuz bir zaman geçirme durumu içerisinde de yer alabilmeleri gözlemlenebilecektir. Son derecede muazzam olarak ifade edilen bu gelişme sonrasında da travestilerin istediklerinin karşılanması anlamında da cazip olarak görülmesi gözlemlenebilecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir