Azgınlığı ile Tanınan Ankara Travesti Şeyda

19 yaşımdan itibaren ankara şehrinde yaşıyorum. Burayı çok seviyor ve Ankara’da seks yapmaya bayılıyorum. Liseler veya üniversitelerde azgın kız olarak biliniyorum. Küçüklüğümden beri seks yapmayı çok seviyorum. Yeri geldiği zaman arabada yeri geldiğinde ise evde seks yapıyorum. Hayatımın önemi benim için seks yapmaktır. Çünkü normal zamanlarda alamadığım haz ve zevki seks yaparak karşılıyorum.

Çankaya’da kendime ait evim bulunmaktadır. Her gün bol bol temizlik yapıyor ve hijyenik bir seks ortamı için çabalıyorum. Kendi evime sizleri davet etmeden önce bir kaç isteğim olacaktır. Beni travesti olarak değil de tek başına yaşayan bir bayan gibi düşünebilirsiniz. Kafa dengi beyler ile günlerce kaldığım doğrudur. Çünkü yeni insanlar ile tanışmaya bayılıyorum. Beni test etmek isteyen beyler iste telefon numarandan bana ulaşabilirler.

Gelirken alkol alan arkadaşlara bayılıyorum. Önce güzelce içiyor ve daha sonra saatlerce seks yapıyoruz. Alkolümü ve sigaramı karşılayan beylere ücretsiz seks yapıyorum. Günlerce yataktan çıkmadığım anlar bile olmuştu. Ölüm yakın olduğu için bu dünyadan göç etmeden önce bol bol seks yapmak istiyorum. Ölümlü dünya zevk almak isteyen ve seks yapmayı seven beyler beni Ankara Travesti sitesinden arayabilirsiniz. ♥

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir