Bahçelievler Travesti

İstanbul gece partileri hayatı ve eğlence coşkuyu her zaman yaşamak isteyenlerden olmuşumdur. Yerinde duramayan enerjik bir travesti olmam da sanırım bundan kaynaklanıyor. Hayat dışarıda şiarı ile yaşamaktan hoşlanıyorum. Eğlenceliyim sürprizlere açığım sohbetim muhabbetim iyidir. Benim hakkımda arkadaşlarım bir cenaze evini bile şenlendirebilirsin derler. Gerçekten özellikle kendinizi bunalmış hissediyorsanız şayet yapmanız gereken tek şey benimle bir seans geçirmek olsun. Eminim ki bundan acayip derecede hoşnut kalacaksınız. 

Bahçelievler eve gelen travesti saatlik veya gecelik buluşmaları ile hayatınıza renk katan birisiyim. Genelde gecelik ilişkiyi tercih ediyorum çünkü bana heyecan katıyor. Bir arkadaşınız ile oturup birkaç kadeh alkol aldığınızı düşünün. Evdesiniz. Yapacak pek bir şey kalmamış gibi hissediyorsunuz. Hem de gecenin henüz ortası. Bu hayata nasıl bir heyecan ve tat katabiliriz diye hayalleriniz var. O zaman ne duruyorsunuz?

Bahçelievler Travesti telefon numarası aramanız için ne engel var ki karşınızda. Size geleceğim. İkinizin ortasında bir meze gibi olmak istiyorum. Hayatın renklerini ve ne kadar sınırsız hallere gidebileceğinizi benimle göreceksiniz. İstanbul escort genelde karşınıza heyecanları kısıtlayan bir şekilde gelirler. Onlardan bir şey isterken her zaman bir telaş içerisinde hissedersiniz kendinizi. Oysa benimle yaşayacaklarınız o kadar kuralsız olacak ki. Hatta cinsel kimliği oldukça sınırsız birisi olduğum için kimi zaman bu fantezileri resmen ben size sunacağım. Siz istemeden sadece kendi zevklerimi gerçekleştirmek için.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir