Bakırköy Travesti

Cinsel kimliğim ile hayatımı adeta iç içe yaşıyorum. Bakırköy Sınırsız Travesti olarak da doğrusu bundan memnunum. İsterseniz kendimden bahsedeyim. 29 yaşında yalnız yaşayan özgür bir yaşantısı olan eğitimli kendini yetiştirmiş birisini bulacaksınız karşınızda. Travesti ile buluştuğunuz zaman escort bayanlar gibi sadece fiziğe önem vermediğinizi biliyorum. Sağlıklı ve temiz bir travesti bulmak günümüzde gerçekten zor.

Diğer arkadaşlarımı zan altında bırakmak istemem lakin temiz travesti olmak için gerçekten de uğraşmak gerekiyor. Ben hayatımı her zaman kendime saygı duyarak geçirdim. Çünkü kendine saygısı olan birisinin başkasına da saygısı vardır olacaktır diye inanıyorum. Üniversiteden mezun olduktan sonra hayata tutunma çabaları başladı tahmin edersiniz. Cinsel kimliğim ve yönelimim kendimi bir bayan gibi hissetmeme neden oluyordu. Zaten bunu 18 yaşından beri hissediyordum.

Kadınsıydım. Ses tonumdan tutun da bedenimdeki kırılganlık hiç de erkek gibi göstermiyordu. Bir süre sonra erkeklere aşık olmaya başladım. Onlarla cinsel ilişkiye giriyordum. Bu bana haz veriyordu. Kıllı kaslı ve sert bir erkek bedeni bana oldukça seksi geliyordu. Pasif gay olmak bir süre sonra beni tatmin etmemeye başladı. Ben de İstanbul Ameliyatlı Travesti oldum. Bu süreçten sonra da bir nebze hayatıma renk getirmek ve az da olsa heyecan yaşamak için ücretli cinsel ilişkiye girmeye karar verdim. Şu an hayatımda bir işim olmadığı için zamanımın çoğunu siz erkek arkadaşlarımla geçirme konusunda bir sıkıntı yaşamıyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir