Beşiktaş Travesti

Cesur bir kız olduğumu söyleyebilirim. Bu hayat benim istediğim gibi yaşarım derler ya hani. İşte Beşiktaş Travesti Escort Bahar ismi ile kendime seçtiğim hayat da bu. İstanbul travesti sitesinde bir profilimin olması her travesti gibi hareketli bir yaşam sürdüğüm algısı yaratsın istemem. Gerçekten de oldukça sakin bir hayatın figüranı gibiyim. Çok parlamayı ve toplum içerisinde parmak ile gösterilmeyi sevmem.

Travesti olmak zaten başlı başına bir külfet ve ilgiyi üzerine çekecek bir durum iken kendi içine kapanık ve hayatını gizli yaşayan birisi olmayı seviyorum. Siz beylerin de travesti ile görüşüp cinsel sırlarınızı paylaşırken gizli kalmak istediğini biliyorum. Yönelimlerinizin hayat kalitenizi düşürmesini istemiyorsunuz. Toplum içerisinde travesti ile cinsel ilişkiye giriyor dedikodularını hiç birinizin kaldıramayacağını da çok iyi biliyorum. İşte bu duygular ve düşünceler ile kendi halinde fakat hızlı bir yaşantısı olan kızla beraber olacaksınız.

İstanbul Travesti olarak saatlik cinsel seans veriyorum öncelikle. Kendi evimde gerçekleştirmiş olduğum bu saatlik seanslarımı her zaman vermem de mümkün değil. Crossdress İstanbul pasif eşcinsel olarak başlayan bu yönelimim bir süre sonra beni travesti olmaya itti. Şu anki hayatımdan da memnunum. Şaşıracaksınız travestiler sosyal yaşamda gerçekten bu kadar aktif olabiliyor mu? Yoksa sadece ücretli cinsel ilişkiye mi giriyorlar ikileminden de sıyrılmanızı istiyorum. Çünkü ben travesti olmama rağmen hala okuluma devam ediyor ve Alsancak üniversiteli travesti olarak hayatıma da devam ediyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir