Beylikdüzü Travestileri

Travestiler bir alem! İstanbul’un travestileri ise her daim başka bir alem. İstanbul Travestisi deyince aklınıza hemen Taksim Travestileri geliyor olabilir ama o iş artık sadece Taksim’le sınırlı değil. Bugün İstanbul Travestileri çok kapsamlı bir güzeller topluluğu. Bu topluluk içinde öne çıkan önemli gruplardan biri Beylikdüzü Travestileri şüphesiz ki. Beylikdüzü’nde yaşayan travesti sayısı her geçen gün artıyor!

Geçmişten bugüne İstanbul’un merkezi olarak görülen Taksim’e çok uzak bir konumdaki Beylikdüzü’nde travestiler acaba partner bulma sıkıntısı çekiyor mu diye düşünüyorduk, ama durum düşündüğümüzün tam tersiymiş. Beylikdüzü 330 binlik nüfusu ile zaten oldukça kalabalık bir ilçe. Beylikdüzü’nde yaşayan erkekler travestileri hiç boş bırakmıyormuş. Kaldı ki, yalnızca Beylikdüzü’nde yaşayanlar değil, çevre ilçeler olan Büyükçekmece, Esenyurt ve Avcılar’da yaşayan erkekler de Beylikdüzü Travesti güzellerle sıklıkla görüşüyormuş.

İstanbul’un özel ve güzel travestilerinin yaşam alanı haline gelen Beylikdüzü belki tarihi ve turistik mekanlara sahip değil ama taş gibi escort travestileriyle İstanbul’un nadide ilçelerinden biri haline gelmeyi başardı. Eğer yolunuz henüz bu seks diyarına düşmediyse muhakkak şartlarınızı ayarlayın ve bir Beylikdüzü turu yapın. İnanın, pişman olmayacaksınız.

Beylikdüzü ziyaretinde bir rehbere ihtiyaç duyuyorsanız bu ihtiyacınızı Beylikdüzü Belediyesi yardımıyla giderebilirsiniz. Sizi her anlamda bilgilendirecek ve harika bir Beylikduzu deneyimi yaşamanıza yardımcı olacak bu rehber sayenizde unutulmaz dakikalar yaşamanız kaçınılmaz!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir