0

Kadıköy Travesti

İstanbul Anadolu Yakası’nın en hareketli ilçesi Kadıköy’de bir gün nasıl geçer diye düşündük ve sizlere şöyle tatlı bir program çıkardık: Moda’ya gidip sahilde yürüyebilir ve bir çay bahçesinde oturabilirsiniz. Sonra Rexx Sinemasının sokağında bir nargileciye gidebilirsiniz. Hangi nargileciyi önerdiğimizi sormayın, çünkü bizler kadıköy travesti modeller olarak pek nargile sevmeyiz ama Kadıköy’de nargile tüttürmek, seveni için kaçırılmaması gereken bir aktivitedir.

Hatta yanınızda arkadaşınız varsa bir tavla da atarsınız. Sonra ya Patsos ya da Yazıcıoğlu’nun önündeki büfede psikopat, deli, manyak gibi isimlere sahip sandviçlerden yiyebilirsiniz. O gün paranız varsa Yazıcıoğlu’ndan keyfe keder bir oyun yahut başka bir teknoloji ürünü alabilirsiniz. Kitaplarla, kasetlerle, plaklarla, CD’lerle aranız iyiyse Akmar Pasajı’na gidebilirsiniz. Zihni Plak’taki promosyonlu plaklara bakabilir, türlü kitapçıdan çok ucuza ikinci el romanlar alabilirsiniz. 

Artık vakit akşama yaklaşmış ve alkol zamanı gelmiştir. Doğru Barlar Sokağı’na gidersiniz. Hera, Buddha, Karga, Karin, Isıs, Zincir gibi geniş fiyat yelpazesine sahip barlardan birini seçip kurulursunuz. Nispeten ucuz olduğundan Karga hep kalabalık olur. Müzik gruplarıyla ünlü Buddha da popülerdir. Hem bostancı travesti hem de bağdat caddesi travesti modeller de eğlenmek için buraları tercih eder. Gece bardan çıktığınızda ya Kadıköy’de sabaha dek ordan oraya sürüklenir ya da Caddebostan sahiline gidip çimenlere uzanır ve denizi izlersiniz.

Yanınızda bir kadıköy travesti varsa denize karşı sevişirsiniz de. Tabii bu arada birkaç sokak arkadaşı edinmeniz de kaçınılmazdır ve olay grup sekse dönüşebilir. Sabah günün ilk ışıklarıyla ise Şaşkınbakkal Unpak’a gidebilir; sıcak bir poğaça ve limonatayla yeni güne başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir