0

Nişantaşı, Şişli, Kurtuluş, Pangaltı & Harbiye Travestileri

Travestilerin mükemmel ve kusursuz bir anlayış içerisinde hayatlarını sürdürebilmeye dayalı girişimler içerisinde yer aldıkları an be an görülebilecek olan bir durum olarak tabir edilmektedir. Kusursuz bir yaşantının yanı sıra mükemmel bir görüntüye sahip olmak tamamen onların elinde olacağından dolayı; oldukça titiz bir hayat felsefesini de benimsemek durumundadırlar. Harbiye travestileri kapsamında var olan kişilerin da aynı doğrultuda ilerleyerek; gereken tüm seçenekleri hayatlarına dahil ettikleri an be an söylenebilecek ola bir durum olarak ifade edilebilmektedir. Böylelikle yaşam şartlarını daha da iyileştirerek; daha başarılı bir hayata sahip olmaları konusunda atılım içerisinde yer alacaklarını da gösterebileceklerdir.


Travestilerin hayatları boyunca seçkin bir kişiliğe sahip olmak ve etrafındaki kişiler tarafından tanınmak adına gerçekleştirdikleri bir dizi işlemler bulunmaktadır. Formlarını ve sağlıklarını her zaman korumak isteyen Harbiye travesti bireyleri; gereken fitliğe erişebilmeleri konusunda bu tip bir sonuç elde etmeleri durumu gözlemlenebilmektedir. Kişilerin genel olarak egzersize dayalı faaliyetlerine gün içerisinde yer verebilmeleri durumu da ortaya çıkarak; trans bireylerin fiziksel ölçülerini korumaları konusunda da yeterli bir faaliyet olduğu da gözlemlenebilmektedir. Travestilerin gerek spor salonları ile gerekse de bireysel olarak spor ve egzersiz faaliyetleri içerisinde bulunmasının mutlak bir faaliyet içerisinde devamlı olarak gerçekleştiği de gözlemlenebilmektedir.

Bundan dolayı da travestilerin genel olarak kullanım alanı içerisinde de yer almaktadır.
Travestilerin Harbiye içerisindeki faaliyetlerine dayalı olarak hareketleri içerisinde yeme ve içme programları da önemli olarak görülebilecektir. Travesti Harbiye olanakları kapsamında da genel olarak ele alınan bir sonucu da an be an gözlemlenmesi söz konusu olabilecektir. Günün herhangi bir öğününde neler tüketeceklerine dair planlamalar yapan travestilerin; harfiyen var olan programlarına ayak uydurabilmeleri durumu da gözlemlenebilmektedir.

Böylelikle hep aynı ölçülerde olacak olan travestilerin aynı zamanda da sağlıksal durumlarını da kontrol altına alabilmeleri durumu da gerçekleşebilmektedir. Sorunsuz bir hayata sahip olmak isteyen trans bireylerin bu tip bir planlama dahilinde hareket etmeleri halinde; istedikleri sonuçlara an be an ulaşabilmeleri durumu da gözlemlenebilecek biçimdedir. İstanbul Avrupa Yakasında Harbiye’ye yakın Mecidiyeköy, Nişantaşı Şişli, Kurtuluş, Pangaltı Travestileri için de aynı şey söylenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir