Şirinevler Travesti

Beyaz tenimin yürek hoplatan anlarında bir kadından daha cesur ve seksi olduğumu göreceksin. Çıtır minyon güzelliği ile birleşen feminen his  ve davranışları ile karşında gerçekten tatlı birisini bulacaksın. Öncelikle Şirinevler Travesti ilanımı sitede ilk defa görüyor olabilirsin. Yönelimime henüz kavuştum. Hep bu anı beklemiştim. Bir gün 18 yaşına girip de kurtulmak istediğim bu bedenden ve yaşadığım şehirden yeni bir hayata anka kuşu gibi doğacaktım.

İstanbul’a de bu yüzden taşındım. Yaşadığım küçük şehirde travesti yönelimi ile kalmak hiç de kolay olmayacaktı. Şu an burada kendimi oldukça huzurlu hissediyorum. Sanki uzun zamandır hayallerimdeki hayata kavuştum. Daha mutlu ve huzurluyum. Bu mutluluğu sizlerle de paylaşmak en büyük amacım elbette.

Beyaz tenli olduğum için aynı zamanda minyon bir yapıya sahip olduğum için siz beylerin peşimde nasıl pervane olduğunu çok rahat gözlemleyebiliyorum. Beni deliler gibi arzuluyorsunuz. Buna hiç itiraz etmeyin. 1.57 boyunda 49 kilo ağırlığında birisiyim. İstanbul Genç Travesti olarak yukarıda belirttiğim üzere sadece 19 yaşındayım. On sekizimi doldurur doldurmaz soluğu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir