Şişli Beylikdüzü Fındıkzade Travestileri

Travestiler her daim toplumdaki hemen herkesin ilgisini çeken bir güzeller topluluğu olmuştur. Türkiye gibi yarı muhafazakar ülkelerde travestiler her ne kadar zaman zaman zulüm görse de günümüzde çoğu erkek tarafından da el üstünde tutulurlar. Türkiye’de yaşayan travestileri düşününce akla gelen ilk birkaç sorudan biri muhtemelen şudur: 

“En çok hangi şehirde travesti var?”

Bu soruyu yanıtlamak çok zor olmasa gerek. Malum Türkiye’nin en kalabalık şehri İstanbul her şeyin en çoğuna sahipken travesti sayısının da en fazla bu şehirde olması gayet doğal. Çeşit çeşit, renk renk travesti var İstanbul’da. Bu biraz da ihtiyaç meselesi. İstanbul’da yaşayan travestiler kadar İstanbul’da travesti seven erkekler de bir hayli fazla ne de olsa!

İstanbul’daki travestilerin diğer şehirlerdekinden farkı var mı diye düşündüğümüzde belki bazı sonuçlara ulaşabiliriz. Öncelikle bir travesti için cinsel ilişkiyi sıradanlıktan kurtaracak bir profesyonelliğe sahip olmak çok önemlidir ve bu profesyonellik özellikle büyük şehirlerde yaşamış ya da yaşamakta olan travestilerde mevcuttur. Genellememek lazım ama istanbul travestileri alanında uzman, dillere destan travestilerdir. Özellikle kendi bölgelerinde ünlenmiş Şişli TravestileriFındıkzade Travestilerive Beylikdüzü Travestileri partnerlerini her bakımdan tatmin ederler.

Elit, kültürel seviyesi yüksek partnerler her zaman kendinden söz ettirebilir. Girdikleri ilişkilerde samimi olan, partnerlerinin ne istediğine odaklanan travesti bireyler erkeğine zevk verememe gibi bir durumla karşı karşıya kalmaz. Zaten bir erkeğe nasıl maksimum zevk vereceğini kadınlardan çok, travestiler bilebilir; zira kendileri de geçmişte bir erkeğin bulunduğu durumda yer almıştır. Bu yüzden erkekler için en ideal cinsel partner bir travesti olabilir. Şayet diğer şehirlerden İstanbul’a turist olarak gelmeyi düşünen beyler varsa hiç düşünmesin ve ilk fırsatta bu güzel şehre gelsinler. İstanbul’da onları birbirinden şahane travestiler bekliyor olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir