Şişli Travesti

Şişli ulaşım açısından çok pratik ve bürokratik işlemlerden tutun da alışverişe kadar her açıdan merkezi bir ilçedir. Son dönemdeki belediye başkanlarının çalışmaları ile gayet renklenmiş, ara sokakları bile ağaçlandırılmış, eski asansörlü ve yüksek tavanlı apartmanların olduğu müthiş bir yerleşim alanıdır. Tabii İstanbul’un her yerinde olduğu gibi burada da bitmek bilmeyen bir park sorunu vardır. E, o da “gülü seven dikenine katlanır” sözünün Şişli’deki yansımasıdır.

Şişli’nin ana caddeleri inanılmaz kalabalık ve gürültülü olsa da, sokak araları tam tersine sessiz sakin ve huzurludur. İstanbul’un göbeğinde rahat yaşamak isteyenler için en doğru yerdir. Eee malum, travestiler işini bilir. Bunca şişli travesti semtlerinden vazgeçemiyorsa vardır bir bildikleri. Şişli’de escort travesti olmak bir ayrıcalıktır.

Denize sahili olmayan Şişli ilçesinde çok sayıda tarihî eser, iş yeri, modern ticaret merkezi, kültür ve sanat merkezi bulunmaktadır. 1954’te ilçe olan Şişli ilçesi, 1987’de Kağıthane’nin ayrı bir ilçe olup ayrılmasıyla coğrafi olarak ikiye bölündü. Kuzeyde yer alan Ayazağa, Maslak ve Huzur mahalleleri bir öbek oluştururken geride kalan diğer mahalleler yine ayrı bir öbek oluşturdular. Büyükdere Caddesi’yle birbirine bağlı olan bu iki öbekten kuzeyde olanı 2012 yılında Şişli’den ayrılarak Sarıyer’e bağlanmıştır.

Bugün travestiler açısından İstanbul’un en huzurlu ilçelerinden biri ilan edilen Şişli’de şişli travesti dışında nişantaşı travestimecidiyeköy travesti ya da şişli fulya travestidiye adlandırabileceğimiz güzeller de yaşamaktadır. Buralarda kiralık daire ya da kiralık dükkan arıyorsanız ev / dükkan sahibiniz travesti olabilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir