0

Şişli Travestileri

Bazı erkekler (doğuştan vajinası olan) kadınlardan çok travestilerden hoşlanabilir. Bu gayet normal bir durum olup bir sapıklık olarak görülmemelidir. Çünkü her bir bireyin duygu dünyası, cinsel uyarılma şekli farklıdır. Zevkler tartışılmaz, yaşanır. Bu uğurda kimse kendine baskı uygulamamalıdır. Kendine baskı uygulamama hali de ancak kendinizi her anlamda rahat hissedebileceğiniz bir sosyal çevre ile mümkündür.

Ancak birçok insan, başkalarının hayatına karışmaya bayılır. Bu tarz insanların algısını değiştirebilmek için öncelikle cesaretli olmak ve korkmadan ilerlemek gerekir. herkes kendi hayatından sorumludur. Her bir kişinin ayrı bir hayat yolu vardır ve bu yolda ilerlerken başkalarının düşüncelerini önemsememek gerekir. Şartlar her ne kadar zor, her ne kadar engebeli ise de bu algıyı kırmak mümkündür. Herkesin doğrusu kendinedir. “Tek bir doğru vardır” diyen insanlar elbette ki her zaman var olacaktır ama bu ahlak bekçisi insanlar öncelikle kendi ilişkilerine bakmalı ve kendi hayatlarını sorgulamalıdır. Şişli Travestileri bu tek tip cinsel zorbalığın karşısında durmayı bilen güçlü travestilerdir.

Ülkemizde elbette eskiye göre gelişme kaydedilmiştir ve bu gelişmeler önemsiz sayılamaz ancak halen çoğu kişinin sanki kendi hayatıymış gibi başkalarının hayatlarına karışıyor olması üzücüdür, cahilliktir. Kimsenin hayatı bir başkasını ilgilendirmez. Birisini travesti olduğu için ya da birisini travestiler ile vakit geçirdiği için küçümsemek kimsenin haddine değildir. Eğer o kişilerin hayattan zevk alma ve mutlu olma şekli bu ise buna saygı duymaktan başka yapacak bir şey yoktur.

Korkmadan cesaretle algıları kırmak isteyenler arasına girenler aynı zamanda büyük zevkler de almaktadır. Çünkü ait oldukları partner ile cinsel ilişkilerini gerçekleştirmektedirler. Hayatta gerçek anlamda başarılı olanlar kendi mutluluklarından ödün vermeyen insanlardır. Gururla “Ben travestilerden hoşlanıyorum” di

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir