Taksim Travesti Cesika

Travesti ile cinsel ilişkiye girmek bile belli başına heyecan ve aksiyon yaratırken bir de Taksim aktif travesti ile beraber olma şansı var. Neden travesti ile cinsel ilişki yaşıyorsunuz. Karşıdan beklentiniz sadece onun pasif olması olsa idi sanırım bunun için kızlar bizden daha uygun bir tercih olacaktı. Fakat siz kendinize itiraf edemeseniz de ben size söylemek istiyorum. Bizi seviyorsunuz çünkü alet tutkunuzunuz.

Koca göğüslerin yanında bir de tatlı bir alet gördünüz mü dayanamıyorsunuz. Avuçlamak ve öpmek istiyorsunuz. Bir de biz cinsel ilişkide ipleri eline alan bir güruh olduğumuz için hoşunuza gidiyor. Kimi zaman erkekler yatakta yönetilmek isterler. Ne kadar sert görülseler de yatak muamelesinde bir nebze de olsa pasif kalmak ve cinsel partnere uyum sağlamak sizin de oldukça hoşunuza gidiyor bunu inkar etmeyin. Sadece aktif değilim. Fakat cinsel kimliğimi sizlere kelimeler ile ifade edecek olsa idim aktif ağırlıklı pasif diyebilirdim kendime.

Seksi bir erkek kalçası karşında yapacaklarım o kadar sınırsız ki buna sizler bile hayret edeceksiniz. Aşkın kapıları karşımızda umarsızca açılırken sizinle tek beden olmak istiyorum. Yatakta kimi zaman Taksim Sahibe Travesti esintilerini veririm size. Fetiş ile birleştirdiğim zaman tamamen benim parmak uçlarımın insafına kalmış olursunuz. Kah ayak fetişi kimi zaman tasma ile seks oyuncakları tarzında beraberlik yaşarız. Seksi çoraplarım ve dizüstü beyaz çoraplarım ile karşınızda ne kadar tatlı olacağımı hayal etsenize. Bazen liseli bir kız gibi giyiniyorum. Kimi zaman ise lateks gibi erotik sahibe kıyafetlerimi geçiriyorum bu seksi esmer bedenime…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir