Travesti Beylikdüzü

Beylikdüzü’nde zevkinize uygun bir travesti partner mi arıyor musunuz? Bu amaçla Google üzerinde yaptığınız çok sayıda arama boşa çıkmış olabilir, çünkü arama motoruna Beylikdüzü Travestileri yazıp arattığınızda çıkan sonuçlar çoğu zaman yanıltıcı oluyor. Çok sayıda Beylikdüzü Travesti sitesi varmış gibi görünse de bu sitelerden herhangi birine tıkladığınızda ya anlamsız, uzun uzun yazıların yer aldığı makale siteleri çıkıyor karşınıza, ya da o site çoktan kapatılmış oluyor. Ama üzülmeyin. Bu sitede olduğunuza göre daha fazla hayal kırıklığı yaşamayacaksınız.

Malum internet derya deniz. Bu denizde istediğiniz güzellik ve seksilikteki travestiyi bulmanız kolay değil. İşte bizim var olma nedenimiz tam da bu! Aklınızın ucundan geçtiğinde bile sizi heyecandan titreten o ateşli Beylikdüzü Travestileri bu sayfalarda! Evet evet, İstanbul Travestileri ve daha ayrıntılı bir ayrım yaparsak Avrupa Yakası Travestileri içinde bulunan Beylikdüzü Travestileri aklınızı başınızdan almaya hazır bir şekilde sizi evlerinde bekliyor.

Beylikdüzü Travesti modeller yalnızca İstanbul’daki değil, tüm Türkiye’deki erkekler için büyük bir hazine. Beylikdüzü Travestileri kadar enerjik, heyecan verici ve azdırıcı yatak arkadaşı bulmak kolay değil bu devirde. Eğer şu ana dek bir Beylikdüzü Travesti ile birlikte olduysanız, zaten ne demek istediğimizi çok güzel anlamışsınızdır. Ancak halen bir Travesti Beylikdüzü ile sevişmediyseniz bizim size tavsiyemiz şu olur: Bu zevki daha fazla ertelemeyin!

Beylikdüzü birçok kişi tarafından her ne kadar İstanbul’un “merkezî” sayılan ilçelerine kıyasla “şehir dışı” veya “uzak” olarak nitelendirilse de aslında kendi başına bir merkez. Beylikdüzü’nde alışveriş merkezinden parklara, çeşit çeşit kafe ve restoranlardan spor salonlarına kadar her şey mevcut. Beylikdüzü’nde yaşayan travestiler de zaten bu olanaklar sebebiyle burayı yaşam alanı olarak seçiyorlar.

Beylikdüzü bugün her ne kadar yeni bir yerleşim yeri olarak görünse de aslında belli bir tarihi geçmişe sahip. Beylikdüzü’nün eski ismi bahçe anlamına gelen “Gardan”dır. Bu bölge tarihte pek çok medeniyeti üzerinde barındırmıştır. Yakın zamana baktığımızda ise ilçede özellikle 1924 yılına değin Rumlar’ın izleri görülmektedir. Burada yaşayan Rumlar bu tarihten yani Kurtuluş Savaşı’ndan hemen sonra Yunanistan’da yaşayan Türkler’le nüfus mübadelesine tutulmuşlar ve mübadele ile gelen Türkler Beylikdüzü’ne yerleştirilmiştir.

Buraya yerleşen Türkler ilk başta yoğun olarak, tarım, hayvancılık ve balıkçılık faaliyetlerinde bulunmuşlardır. Bölgeden Rumlar’ın çoğunun ayrılması üzerine köye yeni bir isim verilmeye karar verilmiş, bunun üzerine köyün doğal iklimine çok kolay ayak uyduran kavak ağaçlarının yoğunluğu nedeniyle köye “Kavaklı” adı verilmiştir. Kavaklı ile birlikte Gürpınar ve Yakuplu köyleri günümüz Beylikdüzü ilçesini oluşturmuşlardır.

Beylikdüzü Travestileri‘nin bu bölgeye yerleşmeye başlaması ise 2000 yılı başlarında olmuştur. 2001 yılı başında Taksim’de yaşamaktan sıkılan 2 travesti arkadaşın Beylikdüzü’ne taşınmasının ardından Beylikdüzü’ne travesti akışı başlamış ve yalnızca birkaç sene içinde Beylikdüzü’ndeki travesti manken sayısı 10’u geçmiştir. Bugün Beylikdüzü’nde 50’den fazla travesti modelin yaşadığı tahmin edilmekte.

Eğer Beylikdüzü’nde yaşıyorsanız ya da Beylikdüzü’ne bir şekilde yolunuz düşüyorsa muhakkak bir Beylikdüzü Travesti ile tanışın. Daha önce yaşamadığınız bir yatak arkadaşlığı ile çok zevkli tecrübeler edineceğiniz kesin! Sözümüzü dinleyip bu zevki yaşayan erkek okuyucularımız bize ulaşıp tekrar tekrar teşekkür ediyor, bilesiniz. Haydi herkese bol şanslar, bol bol boşalmalar!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir