0

Travesti Şişli

Aradığınız travesti partneri internette bulmak bazen zorlu bir süreç halini alabiliyor. Malum internet derya deniz. Bu denizde istediğiniz güzellik ve seksilikteki travestiyi bulmanız kolay değil. İşte bizim var olma nedenimiz tam da bu! Hayalini kurduğunuzda bile heyecandan boşalacak gibi olduğunuz o birbirinden seksi ve ateşli Şişli Travestileri bu sayfalarda! Evet yanlış okumadınız, İstanbul Travestileri ve daha spesifik bir ayrım yaparsak Avrupa Yakası Travestileri içinde bulunan Şişli Travestileri ayağınızı yerden kesmeye hazır bir halde sizi bekliyor.

Şişli Travesti modeller İstanbullu beyler için büyük nimet. İstanbul’un, eğitim seviyesi yüksek, son derece bakımlı travestileri arasında yer alan Şişli Travestileri her erkeğin rüyalarını süsleyen seks melekleri olarak anılırlar. Sosyetenin düzenlediği gizli seks partilerinde muhakkak birkaç tane Şişli Travesti model bulunur. Bu travestiler söz konusu seks partisinin özel davetlileri olurlar ve gece boyu istedikleri yakışıklı adamlarla aktif veya pasif olarak sevişirler. Bir düşünsenize; kanepede uzanmışsınız ve sağınızda solunuzda 2’şer tane çırılçıplak Şişli Travesti. Of ki ne of!..

Şişli ilçesi sınırları içinde yaşayan travesti mankenlere genel olarak Şişli Travestileri dense de bu ilçenin belli bazı bölgeleri kendi isimleriyle ön plana çıktığı için bu bölgelerde yaşayan güzellerimiz daha çok o bölgenin adıyla anılırlar. Bu bağlamda, Şişli Merkez Travestileri, Mecidiyeköy TravestileriNişantaşı TravestileriBomonti Travestileri,Çağlayan Travestileri ve Osmanbey Travestileri örnek verilebilir.

Şişli geçmişten bugüne her daim gözde bir yerleşim yeri olmuştur. Zaman içinde popülaritesi hiç düşmemiş ve hatta giderek artmıştır. Son yıllarda Şişli’nin semtleri içinde popülaritesini en hızlı artıran semt ise Kurtuluş olmuştur. Birkaç yıl öncesine kadar Beyoğlu Cihangir’in yaşadığı yükselişi şimdilerde Şişli Kurtuluş yaşamaktadır. Eğitim seviyesi yüksek, liberal gençlerin yoğunlukla tercih ettiği bir yaşam alanı haline gelen Kurtuluş’ta bu değişime paralel olarak çok sayıda yeni kafe ve restoran da açılmış ve açılmaktadır. Öyle ki yakın gelecekte Kurtuluş’un, trend semt olmak bakımından Cihangir ve Nişantaşı gibi rakiplerini geride bırakması büyük bir olasılık gibi görünüyor şu an.

Mecidiyeköy Travestileri yemek yemek, alışveriş yapmak, farklı kafelerde sosyalleşmek amacıyla genellikle Cevahir Alışveriş Merkezi’ni tercih ederler. Cevahir AVM aslında tüm çevre bölgelerdeki travestilerin buluşma noktası gibidir. Ateşinizi daha da yükseltecek sarışın ya da esmer, aktif ya da pasif escort travestileri bu AVM’de rahatlıkla bulabilirsiniz. Yani Cevahir AVM’de alışveriş yaparken ateşli bir travesti ile göz göze gelip 5 dakika sonra kendinizi AVM tuvaletinde zevkten inlerken bulmanız imkansız değildir. Heyecana hazır olun!

Nişantaşı Travestileri ise daha elit takılırlar. Örneğin Nişantaşı Starbucks ya da Nişantaşı Caffe Nero’da bir travesti güzel ile tanıştıysanız ve onu kafenin tuvaletine götürmek istediyseniz büyük ihtimalle “hayır” cevabı almışsınızdır. Çünkü Nişantaşı Travestileri tuvalet yerine sizi hemen yakınlardaki evlerine davet etmeyi tercih ederler. Dolayısıyla zaman sıkıntınız yoksa, bu kafelerde tanıştığınız travestilerle eve geçip doya doya sevişip sikişebilirsiniz. İyi eğlenceler hepinize!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir