Yorgunluğa yenik düşen istanbul travestileri çareyi egzersizlerde buldu

İstanbul travestileri günlerinin yoğun geçmesi sebebiyle bütün gün halsiz bir görüntü ile güne başlamak yerinde küçük makyaj hilelerinden yardım alıyor.Uykusuz gecelerin sabahına şişmiş gözler ve morarmış gözaltı ile uyanılır. Uykusuzluk ya da yorgunluktan kötü bir görünüm oluşur. Bu görünümden anında kurtulmak mümkün değildir. Dinlenmek ve uyumak gerekmektedir. Eğer dinlenmeye vaktiniz yoksa küçük makyaj hileleri ile bu görünümden kurtulabilirsiniz.

Öncelikle koyu halkaları gizlemekle başlamak gerekir. Gözaltında oluşan koyu halkalar oldukça kötü bir görünüm verir. Bu yüzden iyi bir kapatıcı ile gözaltında bulunan koyu halkalarını gizleyiniz.

Yorgunluktan asılan yüzünüzü kaşlarınızın ifadesi ile ortadan kaldırabilirsiniz. Kaş kemiğine aydınlatıcı uygulayınız. Kaş kemiğine uygulanan aydınlatıcı, kaşlarınıza daha gergin bir görünüm verecek. Bu şekilde kaşlarınız yukarı doğru kalkacak. Kaş kemiğine uyguladığınız aydınlatıcıyı mutlaka dağıtınız.

Genellikle siyah göz kullanımı uygulanmaktadır. Fakat uykusuz ve yorgun sabahlarda siyah göz kalemi kullanılmamalıdır. Onun yerine kahverengi göz kalemi kullanılmalıdır. Üst kirpik diplerine uygulamanız yeterli olacaktır. Uyguladığınız kahverengi göz kalemini dağıtmayı unutmayınız. Eğer dağıtmazsanız, doğal görünümü elde edemezsiniz.

Maskara böyle anlarda kurtarıcınız olabilir. Kirpiklerin dolgun ve uzun görünmesi her zaman iyi bir görünüm sağlar. Bu yüzden kirpiklerinizi kıvırıp rimel sürünüz.

Canlı bir görünüm için aydınlatıcı şart. Göz pınarlarına aydınlatıcı sürmelisiniz. Son olarak yanaklarınızı renklendirmeyi unutmayın.

Elmacık kemiklerine hafif dokunuşlarla pembe allık uygulayınız. Yüzünüze renk gelmesi canlı ve taze bir görünüm verecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir